Chiavari stoličky Archives - Merymy

Chiavari stoličky

Kraj

Typ služby

Zobrazuje sa všetkych 9 výsledkov

Slávnostná výzdoba priestorov a prenájom okrúhlych stolov,stand by stolov,chiavari stoličiek a iného svadobného inventáru. www.vyzdoba-orava.sk
Svadobná výzdoba Vašich snov a presne podľa Vašich požiadaviek. Sme kreatívni, a tak si hravo poradíme s akoukoľvek Vašou požiadavkou. Našim cieľom je splniť aj tie najdetailnejšie túžby týkajúce sa Vašej svadby. Neváhajte teda a predostrite nám svoje plány!
Pre mňa je svadobná výzdoba neopakovateľný proces tvorenia, vyberania a náchádzania kombinácií v kvetoch či dekoráciách, ktoré prestupujú celú atmosféru svadobného dňa. Spájame živé kvety, úžasné jemné látky a drobné či väčšie dekorácie a premieňame v spolupráci s nevestou a ženíchom sny do jemnej reality svadobného dňa.
Našou prácou ale aj záľubou je realizovať výzdoby na želanie a priblížiť sa vašim vysnívaným predstavám. Snažime sa, aby váš veľký deň sa stal neopakovateľným zážitkom nie len pre vás ale aj pre vašich hostí. Keď človek robí to, čo ho baví, hovorí sa, že to robí s láskou a tá je veľmi dôležitá aj vo vzťahu dvoch ľudí, ktorým sa snažíme v tento deň spríjemniť a vytvoriť im krásny deň. Ak sa vám naša práca páči, tak nás kontaktujte 0918493088 alebo napíšte mail: lovedayorava@gmail.com
Sme svadobná a eventová agentúra so širokým zameraním a ponukou v oblasti organizovania svadieb, narodeninových osláv, záhradných párty ... presne podľa Vašich predstáv. Snažíme sa aby každá jedná svadby či iná udalosť bola úplne jedinečná a originálna. Nechajte všetky starosti na nás a užívajte si váš výnimočný deň naplno.
Wedding tailored – Výzdoba na mieru priamo pre váš výnimočný deň. Vytvorime jedinečný koncept vašich snov. Od grafických návrhov po samotnú realizáciu a najmenšie detaily. Hľadáme kreatívne riešenia, vytvárame nielen atmosféru priestoru. Myslíme na vás, tvoríme pre vás.
Merymy
Compare items
  • Total (0)
Compare
0

Prihlásiť sa