Starejší Archives - Merymy

Starejší

Kraj

Typ služby

Zobrazuje sa všetkych 8 výsledkov

Dominik Krpelan ponúka služby mladejšieho – starejšieho a harmonikára na vašu svadbu. Jeho repertoár zahŕňa program na celej svadby od odobierky – pýtanie nevesty, poďakovanie rodičom, uvítanie na sále, príhovor novomanželom, svadobné hry až do polnočného čepčenia. Jeho úloha ako mladejší – starejší je zabezpečiť priebeh svadby a v neposlednom rade zabávať svadobných hostí. Verí, že osobné stretnutie s ním Vás presvedčí o jeho organizačných kvalitách.
Ak chcete zažiť svadbu o akej ste vždy snívali kontaktujte ma a ja sa o to postaram.
O čo všetko sa postará starejšia?pýtanie nevestyodobierka od rodičovvítanie pred svadobnou sálouslávnostný prípitokslávnostné podávanie jedálprvý taneckrájanie tortysvadobné súťažečepčenie
Som DJ s dlhoročnými skúsenosťami a zameriavam sa na spoločenské akcie ako svadby, plesy, stužkové slávnosti, firemné akcie, jubileá a iné.
V rámci svadobného DJa Vám zabezpečíme nasledovné: Ozvučenie obradu Moderovanie/Mladejší Tradície, súťaže Celovečerná diskotéka Profesionálne ozvučenie Atmosférické svetlá WWW.DJNAEVENT.SK
Volám sa Samuel a žijem spevom a pre spev. Chcem tak vnášať radosť do vašich sŕdc a životov. Spev mi učaroval už od detstva a dodnes sa mu plnohodnotne a s láskou venujem.
Každá svadba je originál, no vďaka dlhoročným skúsenostiam Vám viem vypracovať scénar a zrealizovať svadobný deň podľa Vašich predstáv tak, aby sa všetci hostia spolu s Vami príjemne cítili, super zabávali a ešte dlhé roky v dobrom spomínali. Čo je najdôležitejšie odbremením od väčšiny povinností, zbytočného trápenia a stresu Vás i Vašich najbližších. Jednoducho aby Ste si svoj veľký deň, akým svadba bezpochyby je, skutočne užili. V prípade potreby Vám viem zabezpečiť dj-a, živú hudbu, tradičné čepčenie, tanečníkov, či ďalších kvalitných umelcov/profesionálov. Všetko potrebné sa dozviete na osobnom stretnutí. Teším sa na Vás.
Emilio je moderný sprievodca vašou vysnívanou svadbou. Moderuje svadby po celom Slovensku, Čechách a v zahraničí aj v AJ, NJ a ŠJ.
Merymy
Compare items
  • Total (0)
Compare
0

Prihlásiť sa