Svadobný DJ Archives - Merymy

Svadobný DJ

Hudba počas svadobného dňa vytvára atmosféru. Vytvára ju práve svadobný DJ. Preto je výber toho najlepšieho DJ-a taký náročný. Určite budete chcieť nájsť DJ-a na svadbu, ktorý má vynikajúci hudobný vkus a dokáže zaplniť váš tanečný parket. 

Kraj

Typ služby

Zobrazených 1–12 z 33 výsledkov

Ponúkam produkciu hudby ako Dj pre svadby,narodeniny,plesy ,firemné večierky,spoločenské akcie a iné oslavy.Profi svetlá a zvuk. Disco,pop,rock,ľudové,oldies, talianská hudba 70-80-90.roky až po súčasnosť. V prípade potreby, na akciu zabezpečím aj harmonikára,kapelu,fotobudku.
Som DJ s dlhoročnými skúsenosťami a zameriavam sa na spoločenské akcie ako svadby, plesy, stužkové slávnosti, firemné akcie, jubileá a iné.
Sme prvá DJ agentúra v kraji s profesionálnym prístupom a tímom. Svadba, stužková či iná udalosť ? Neváhajte nás kontaktovať čím skôr.. termíny sa rýchlo míňajú.
Pôsobením po celom Slovensku zabezpečím profesionálne hranie, ozvučenie a osvetlenie na svadbách, plesoch, firemných večierkoch, stužkových , či rodinných  slávnostiach.
Som DJ ktorý zahrá tak aby a ľudia bavili až do skorého rána 
Dobrý deň, moje meno je Michal Dobák, vystupujem pod pseudonymom DjDobo – a aj Vám sa postarám o tú najúžasnejšiu zábavu v jeden z najdôležitejších dní Vášho života, na Vašej svadbe, firemnej akcii, stužkovej slávnosti…
Ku každej svadbe, oslave, eventu pristupujem individuálne. Pretože tak, ako všetky ostatné detaily Vašej oslavy odrážajú Vašu osobnosť, rovnako by aj hudba mala byť podľa Vášho vkusu
Profesionálny DJ/moderátor. Viac ako 20 ročná prax a skúsenosti. 100% záruka, že na Vašu svadbu prídem osobne.
DJ Jay, vlastným menom Juraj Ištok, sa venuje hudbe, djingu už bezmála 27 rokov. Od roku 1992 odohral množstvo svadieb, osláv, eventov, pártys... Pôsobí na celom území Slovenskej a Českej republiky.
Ahojte volám sa Dj Jeger viem zahrať všetky spol. udalosti
Energický Dj plný elánu ktorý rozprúdi zábavu na vašej udalosti. Ráno Vás okrem hlavy budú bolieť aj nohy :D . Neváhajte ma kontaktovať kedže termíny sa veľmi rýchlo plnia.
Merymy
Compare items
  • Total (0)
Compare
0

Prihlásiť sa