Svadobné oblečenie Archives - Merymy

Svadobné oblečenie

Hľadáte svoje vysnívané svadobné šaty, svadobný oblek alebo šaty pre družičky? Vyberte si z našej ponuky svadobný salón, kde nájdete všetko, aby bolo vo Váš svadobný deň všetko dokonalé. Nezabudnite si  však svadobné šaty a ostatné svadobné oblečenie objednať už vopred, aby Vám stihlo prísť s dostatočným predstihom, ak by boli potrebné úpravy.

Kraj

Typ služby

Zobrazených 1–12 z 16 výsledkov

Svadobný salón Exclusive nájdete v Prešove na Hlavnej 17. Ponúkame pestrý výber svadobných a spoločenských šiat na požičanie alebo predaj. Chceme, aby ste si svoj deň užili, práve preto Vám veľmi radi zaobstaráme šaty s akýmikoľvek úpravami a taktiež všetky doplnky.
Kvalitné opasky a peňaženky z pravej kože od slovenskej značky.
ponúkame gravírované, ručne maľované motýliky podľa Vašich požiadaviek. Z rôznych materiálov. V ponuke aj živicový motýlik. Ceny od 12 eur.
La Mon-svadobné centrum ponúka široký výber svadobných a spoločenských šiat. Príďte si vybrať z ponuky nášho svadobného salónu,
Svadba je jedným z najkrajších dní v živote každej z nás, kedy sa chceme cítiť výnimočne a vyzerať čo najkrajšie. Zároveň je to deň, ku ktorému sa budeme v myšlienkach vracať po celý svoj život.
Sme skupina ľudí, ktorí radi tvoria. Využívame prírodné materiály keďže si myslíme, že človeku je najbližšie to, čo pochádza z prírody.
Šijeme na mieru krátke svadobné šaty, farebné spodnice, obleky, tylové a saténové sukne. S láskou a podľa vašich predstáv. Tešíme sa na spoluprácu :)
V našom svadobnom salóne na Tomášikovej ulici č.5 v Bratislavskom Ružinove si vyberiete svadobné šaty, svadobné topánky, svadobné doplnky, individuálne doplnky. Jednoducho všetko, čo nevesta pre tento sviatočný deň potrebuje.
Ponúkame všetko pre Nevestičky od svadobných šiat, závojov, bižutérie, popolnočných šiat. Šaty upravujeme na mieru. Všetko k Vašej spokojnosti:)
SVADOBNÉ A SPOLOČENSKÉ ŠATY EXKLUZÍVNEJ ZNAČKY ALLURE BRIDALS Náš salón sa nachádza v krásnych priestoroch, ktoré Vás očaria na prvý pohľad. Príďte sa pozrieť a nájdeme pre Vás tie pravé šaty :)
Merymy
Compare items
  • Total (0)
Compare
0

Prihlásiť sa