Osvetlenie

Kraj

Typ služby

Zobrazuje sa všetkych 9 výsledkov

Veľký svietiaci 3D nápis LOVE alebo MR & MRS je ideálna dekorácia, ktorá umocní atmosféru Vášho významného dňa a zanechá vo Vás silné emócie a krásne spomienky. Vaša svadba alebo iná udalosť sa tak stane jedinečná a originálna. Svietiace písmená sú vyrobené z hliníka a sú skonštruované tak, že tieto svetelné nápisy je možné použiť aj v exteriéri.
Baldachýnovo predstavuje stropné dekorácie, ktoré založili manželia Klára a Lukáš Jesenskí. 
Sme firma z okolia Trnavy, zaoberajúca sa hudobnou produkciou.Naše začiatky siahajú až do roku 1998. Za ten čas nám pribudli skúsenosti z rôznych spoločenských akcií typu: svadba, firemné podujatia, životné jubileá, zábavné popoludnia pre deti, plesy, stužkové slávnosti... 
Pre mňa je svadobná výzdoba neopakovateľný proces tvorenia, vyberania a náchádzania kombinácií v kvetoch či dekoráciách, ktoré prestupujú celú atmosféru svadobného dňa. Spájame živé kvety, úžasné jemné látky a drobné či väčšie dekorácie a premieňame v spolupráci s nevestou a ženíchom sny do jemnej reality svadobného dňa.
V LK DECOR sa staráme o kompletnú výzdobu svadobných priestorov. Neváhajte nás kontaktovať. Pôsobíme po celom Slovenku. Výzdobu prispôsobíme presne podľa Vašich predstáv.
Wedding tailored – Výzdoba na mieru priamo pre váš výnimočný deň. Vytvorime jedinečný koncept vašich snov. Od grafických návrhov po samotnú realizáciu a najmenšie detaily. Hľadáme kreatívne riešenia, vytvárame nielen atmosféru priestoru. Myslíme na vás, tvoríme pre vás.
Merymy
Compare items
  • Total (0)
Compare
0

Prihlásiť sa