Výzdoba a kvety Archives - Merymy

Výzdoba a kvety

Svadobná výzdoba Vás bude sprevádzať počas celého Vášho veľkého dňa. Kvetinárstvo Vám zabezpečí aranžovanie podľa Vašich predstáv, či už budete chcieť lúčne kvety, umelé kvety alebo živé kvety. Vaša svadobná kytica Vám bude Váš svadobný deň pripomínať aj po svadbe. Preto si vyberte to najlepšie kvetinárstvo a svadobnú výzdobu práve na MERYMY.

Kraj

Typ služby

Zobrazených 1–12 z 27 výsledkov

Svadobný salón Exclusive nájdete v Prešove na Hlavnej 17. Ponúkame pestrý výber svadobných a spoločenských šiat na požičanie alebo predaj. Chceme, aby ste si svoj deň užili, práve preto Vám veľmi radi zaobstaráme šaty s akýmikoľvek úpravami a taktiež všetky doplnky.
My v tíme MarryMe sme tiež jednými z Vás, rozprávkovými princeznami či hrdými ženíchmi. Preto presne rozumieme, čo svadobný deň a jeho prípravy obnášajú a máme pochopenie pre tradície i nezvyčajné požiadavky, ktoré práve Vás odlíšia od ostatných párov.
Slávnostná výzdoba priestorov a prenájom okrúhlych stolov,stand by stolov,chiavari stoličiek a iného svadobného inventáru. www.vyzdoba-orava.sk
Veľký svietiaci 3D nápis LOVE alebo MR & MRS je ideálna dekorácia, ktorá umocní atmosféru Vášho významného dňa a zanechá vo Vás silné emócie a krásne spomienky. Vaša svadba alebo iná udalosť sa tak stane jedinečná a originálna. Svietiace písmená sú vyrobené z hliníka a sú skonštruované tak, že tieto svetelné nápisy je možné použiť aj v exteriéri.
Baldachýnovo predstavuje stropné dekorácie, ktoré založili manželia Klára a Lukáš Jesenskí. 
Ponúkame Vám naše poradenstvo založené na dlhoročnej skúsenosti s aranžovaním balónovej výzdoby v interiéri a exteriéri.
V Dekoheart plníme Vaše svadobné sny a postaráme sa komplet o Vašu štýlovú svadbu, pretože každá svadobná výzdoba od nás je originál ušitý na mieru nevesty a jej predstavám.♡♡♡
Svadobná výzdoba Vašich snov a presne podľa Vašich požiadaviek. Sme kreatívni, a tak si hravo poradíme s akoukoľvek Vašou požiadavkou. Našim cieľom je splniť aj tie najdetailnejšie túžby týkajúce sa Vašej svadby. Neváhajte teda a predostrite nám svoje plány!
Sme firma z okolia Trnavy, zaoberajúca sa hudobnou produkciou.Naše začiatky siahajú až do roku 1998. Za ten čas nám pribudli skúsenosti z rôznych spoločenských akcií typu: svadba, firemné podujatia, životné jubileá, zábavné popoludnia pre deti, plesy, stužkové slávnosti... 
Ponúkame naše služby pre svadobný deň a iné oslavy. Šijeme pre Vás, dekorujeme pre Vás. :) Mašle , obrúsky, obrusy, banketové sukne, návleky , jutovina sú z našej dielne
Merymy
Compare items
  • Total (0)
Compare
0

Prihlásiť sa