Kapela Archives - Merymy

Kapela

Kapela na svadbe z vašej svadby vytvorí nezabudnuteľný zážitok. Živá hudba dokáže roztancovať naozaj každého.  Máte radi ľudové piesne alebo rockové kapely? Na MERYMY nájdete svadobné kapely a hudobné skupiny z každého žánru. Preto si prezrite profily svadobných kapiel a na vašej svadbe sa nechajte unášať úžasnou živou hudbou. 

Kraj

Typ služby

Zobrazuje sa všetkych 10 výsledkov

Dominik Krpelan ponúka služby mladejšieho – starejšieho a harmonikára na vašu svadbu. Jeho repertoár zahŕňa program na celej svadby od odobierky – pýtanie nevesty, poďakovanie rodičom, uvítanie na sále, príhovor novomanželom, svadobné hry až do polnočného čepčenia. Jeho úloha ako mladejší – starejší je zabezpečiť priebeh svadby a v neposlednom rade zabávať svadobných hostí. Verí, že osobné stretnutie s ním Vás presvedčí o jeho organizačných kvalitách.
DUO AXIS je malá kapelka s MEGA veľkým repertoárom starých aj nových nadupaných hitov, ktoré pobavia všetky generácie pozvaných hostí na jednom tanečnom parkete... V repertoári aj slovensko – MAĎARSKÁ hudobná produkcia. V rámci celej SR.
Ľudová hudba so širokým repertoárom a profesionálnym prístupom vhodná aj na Vašu svadbu! Neponúkame len hudbu, ale aj spoľahlivosť, úsmev a ochotu :-)
Funky People je živá kapela v zložení piatich študovaných skúsených hudobníkov , ktorí vám prinesú dobrú náladu a zaručia skvelú zábavu na vašej svadobnej oslave , firemnej akcii alebo akejkoľvek párty alebo event. ( vieme zahrať aj hudbu ku obradu aj v kostole)
Johann Strauss Violin & Piano je spojenie vynikajúcich profesionálnych hudobníkov interpretujúcich rôzne žánre hudby viacerých historických období a štýlov. Hlavnou myšlienkou je vyjadrenie posolstva,kultúrneho odkazu a bohatstva za čias Rakúsko - Uhorskej monarchie. 
Našou hudobnou produkciou a dobrou náladou radi spestríme Vaše svadby, plesy, rodinné oslavy, stužkové slávnosti, firemné akcie a rôzne iné podujatia, kde dobrá ŽIVÁ hudba nesmie chýbať !
SILENT TRIO vzniklo oficiálne v júli 2012 stretnutím troch hudobníkov, predtým pôsobiacich v rôznych skupinách. Odvtedy má naša skupina za sebou stovky vystúpení na Slovensku i v zahraničí, čo z nás robí skúsených muzikantov. Kedže je každý event iného charakteru, k výberu repertoáru pristupujeme individuálne.
SIX FOXES je jedinečné zoskúpenie šiestich profesionálnych hudobníkov, ktorí vďaka energii, originálnosti, kvalitnému zvuku a profesionálnemu prístupu  tvoria exkluzívny hudobný produkt.
ZUNABAND je kapela na akúkoľvek kultúrno-spoločenskú akciu (ples, svadba, zábava, jubileum, firemná akcia, koncert atď.).Sme radi, že Vás môžeme zabávať!
Merymy
Compare items
  • Total (0)
Compare
0

Prihlásiť sa