Kameraman Archives - Merymy

Kameraman

Prečo je kameraman na svadbe nevyhnutnosťou? Svadobný kameraman zachytáva najkrajšie momenty z Vášho veľkého dňa a vy si tak budete môcť Váš svadobný deň pripomenúť a pozrieť hocikedy. Svadobný kameraman Vám vytvorí jedinečný film s Vami v hlavnej úlohe. Prezrite si profily svadobných kameramanov, ukážky ich práce a recenzie od spokojných klientov a vyberte si toho svojho.

Kraj

Typ služby

Zobrazených 1–12 z 25 výsledkov

Profesionálne svadobné video z vášho najkrajšieho dňa.
Mladá kreatívna duša, otec, manžel, spevák a kameraman, ktorý sa audiovizuálnej tvorbe profesionálne venuje od roku 2013.
Čaute volám sa Šimon, venujem sa tvorbe videa s kvalitnou technikou. Točenie ma baví, pri točení dávam všetku energiu do výsledku. Dávam dôraz hlavne na kvalitu a spokojnosť klienta. Pochádzam z Or.Polhory väčšinou času pôsobím na Orave a však všetko na dohode. Neváhajte ma kontaktovať. 
Prvé video, ktoré som zverejnil, malo zakrátko 80 000 videní. Bol rok 2017 a tam sa to všetko začalo. Odvtedy som ich urobil celé desiatky pre množstvo ľudí a stále to milujem. Videu sa venujme už 3 rok. Prevažne pôsobím na Orave avšak cestovaniu sa nebránim.
Natáčame svadby, stužkové ale aj iné videá, podľa vašich predstáv.
Vítam ťa! Som Erik. Profesionálny fotograf žijúci v Bratislave a pôsobiaci na celom Slovensku. Ak ťa zaujala ukážka mojej práce, určite neprehliadni ani moju webovú adresu. :) Samozrejme nezabudni napísať ak by boli akékoľvek otázky. Teším sa!
Veríme, že na vyvolanie spomienok je kľúčová emócia. Emócia, ktorú nevytvaráme my, ale staráme sa o to, aby vo vás vyvolala pocity vášho svadobného dňa. Ticho sledujeme, chceme byť neviditeľnou súčasťou vašej svadby. Takej aká naozaj bola, bez narúšania.
Ahojte, volám sa Filip a verím, že aj svadobný film môže byť umením.
Volám sa Andrej Budai. Pôsobím prevažne v Nitrianskom kraji ale nemám problém cestovať po celom Slovensku. Ponúkam foto a video služby svadieb, rodinných stretnutí, akcii a podujatí, výročí, birmoviek, prijímaní, promócii, stužkových, firemných stretnutí, akcii a podujatí, plesov, ale aj rôznych kultúrnych, spoločenských, športových a iných akcii a podujatí.
Už odmalička ma fascinoval film. Pohyblivé obrázky, ktoré rozprávajú príbeh a budia v nás emócie, sú pre mňa tou najkomplexnejšou formou umenia. Avšak moja cesta k nemu nebola celkom jednoznačná.
Merymy
Compare items
  • Total (0)
Compare
0

Prihlásiť sa