Svadobné šaty Archives - Merymy

Svadobné šaty

Hľadáte svoje vysnívané svadobné šaty? Vyberte si z ponuky svadobný salón, ktorý Vám zaručí, že sa vo svoj veľký deň budete cítiť ako princezná a vykúzli Vám tie najkrajšie svadobné šaty. Nezabudnite si svadobné šaty objednať už vopred, aby Vám stihli prísť s dostatočným predstihom, ak by boli potrebné úpravy.

Kraj

Typ služby

Zobrazuje sa všetkych 12 výsledkov

Svadobný salón Exclusive nájdete v Prešove na Hlavnej 17. Ponúkame pestrý výber svadobných a spoločenských šiat na požičanie alebo predaj. Chceme, aby ste si svoj deň užili, práve preto Vám veľmi radi zaobstaráme šaty s akýmikoľvek úpravami a taktiež všetky doplnky.
La Mon-svadobné centrum ponúka široký výber svadobných a spoločenských šiat. Príďte si vybrať z ponuky nášho svadobného salónu,
Svadba je jedným z najkrajších dní v živote každej z nás, kedy sa chceme cítiť výnimočne a vyzerať čo najkrajšie. Zároveň je to deň, ku ktorému sa budeme v myšlienkach vracať po celý svoj život.
Šijeme na mieru krátke svadobné šaty, farebné spodnice, obleky, tylové a saténové sukne. S láskou a podľa vašich predstáv. Tešíme sa na spoluprácu :)
V našom svadobnom salóne na Tomášikovej ulici č.5 v Bratislavskom Ružinove si vyberiete svadobné šaty, svadobné topánky, svadobné doplnky, individuálne doplnky. Jednoducho všetko, čo nevesta pre tento sviatočný deň potrebuje.
Ponúkame všetko pre Nevestičky od svadobných šiat, závojov, bižutérie, popolnočných šiat. Šaty upravujeme na mieru. Všetko k Vašej spokojnosti:)
SVADOBNÉ A SPOLOČENSKÉ ŠATY EXKLUZÍVNEJ ZNAČKY ALLURE BRIDALS Náš salón sa nachádza v krásnych priestoroch, ktoré Vás očaria na prvý pohľad. Príďte sa pozrieť a nájdeme pre Vás tie pravé šaty :)
Náš salón je na už 20 rokov! Zaoberáme sa šitím svadobných a spoločenských šiat. Zákazníkom z Lokce a mojím priateľom dávame pri objednávke šiat zľavu :)
Ponúkame na predaj nové svadobné šaty, ktoré si zamiluje každá nevesta a vo svojom najdôležitejšom dni sa bude cítiť výnimočná.
Merymy
Compare items
  • Total (0)
Compare
0

Prihlásiť sa