Tlač a výroba Archives - Merymy

Tlač a výroba

Vaše svadobné oznámenie je jedným z prvých krokov, kedy dáte všetkým oficiálne na známosť, že ste našli svoju druhú polovičku. Preto si ich dôkladne premyslite. Ak potrebujete navrhnúť a vytlačiť svadobné oznámenia, svadobné pozvánky, menovky na svadbu, alebo vygravírovať svadobné poháre, neváhajte a vyberte si dodávateľov z našej ponuky, ktorí si postarajú, že na Vašej svadbe nebude nič chýbať.

Kraj

Typ služby

Zobrazuje sa všetkych 12 výsledkov

Svadobný salón Exclusive nájdete v Prešove na Hlavnej 17. Ponúkame pestrý výber svadobných a spoločenských šiat na požičanie alebo predaj. Chceme, aby ste si svoj deň užili, práve preto Vám veľmi radi zaobstaráme šaty s akýmikoľvek úpravami a taktiež všetky doplnky.
My v tíme MarryMe sme tiež jednými z Vás, rozprávkovými princeznami či hrdými ženíchmi. Preto presne rozumieme, čo svadobný deň a jeho prípravy obnášajú a máme pochopenie pre tradície i nezvyčajné požiadavky, ktoré práve Vás odlíšia od ostatných párov.
Svadobné oznámenia robíme s láskou už od roku 2012. Máme na výber z jednoduchých kariet = elegantné, moderné, kvetinové, jednoduché, kreatívne a s fotografiou, ale aj exkluzívne a luxusné oznámenia, kde používame technológie slepotlače, potlač metalickou fóliou alebo UV lakom. Vieme pripraviť kompletné svadobné sety v jednom štýle. Tešíme sa na spoluprácu a radi vám zhotovíme tie najkrajšie svadobné oznámenia.
Vyrobíme menovky na svadobný stôl. Vieme spracovať aj kompletný zasadací poriadok, s číslami stolov.
Ahojte volám sa Filip a foteniu sa venujem už 5 rokov. Za ten čas som mal možnosť fotiť veľa rôznych akcií. Svadby, stužkové, rôzne kultúrne podujatia a športové stretnutia.Rád sa venujem reportážnej fotografii kde viem zachytiť nefalšovanú emóciu. Prevažne pôsobím na Orave ale cestovaniu sa nebránim.
Všetkymoje vecičky sú tvorené z lásky a vkladám do nich veľký kus svojho srdiečka.Každá je originál a jedinečná.
Sme kreatívne papiernictvo. Vaše predstavy meníme na skutočnosť :) 
Vyrábam ručné točené sviečky zo včelieho vosku. Cenová ponuka je v galérii fotiek. Prijímam objednávky aj vo veľkých množstvách ako napríklad na svadby a rôzne iné akcie :) 
Mám 4-ročné skúsenosti s knihviazačstvo, prácou s kožou, scrapbookingom a kreslením. Vyrobím Vám svadobný album alebo knihu hostí podľa Vašich predstáv, alebo si môžete vybrať z priloženej ponuky.
,,Prší, neprší, mám Ťa po uši…”Text tejto piesne všetci dobre poznáte, ale nemusíte sa báť,my Vás ,, po uši” iste mať nebudeme. Sme mladá, dynamická spoločnosť, zaoberajúca sa tvorbou svadobných oznámení a sme tu práve pre Vás. Žepre koho?
 Všetky druhy svadobných dekorácií,vrátane: pompónov, roziet, konfiet, sviečok, kníh pre hostí, tanierov, pohárovči servítok
Merymy
Compare items
  • Total (0)
Compare
0

Prihlásiť sa