Krása

Kaderníctva a vizážisti Vám pomôžu sa vo svoj veľký deň cítiť dokonale. Vyberte si na MERYMY najlepší svadobný salón, kde tvoria tie najkrajšie účesy na svadbu a kde svadobné čenie bude stáť za toSvadobný účes a svadobný make up Vám tak vydržia po celú noc a budete vyzerať skvelo bez ohľadu na to, či budete pózovať na svadobné fotky alebo budete tancovať celú noc. 

Kraj

Typ služby

Zobrazených 1–12 z 17 výsledkov

Milá nevestička, ak hľadáš skúsenú nechtárku a chceš mať svoje svadobné nechtíky dokonalé, som tu pre teba.
Profesionálne a precízne upravené nechty s kvalitnými a šetrnými produktami tých najlepších značiek. (Malacky a okolie)
Využite profesionálne služby 💖 ALEXIA Beauty Studia Trenčín 💖 na účinné okamžité omladenie, lifting tváre a odstránenie vrások pred vašim významným dňom ako je svadba, promócie, oslava, stretnutie po rokoch a podobne. 👌Stavte na istotu najnovších technológií a pomocou ReCell rázovej vlny si spevnite pokožku paží, odstráňte tuk, celulitídu aj strie.
Profesionálne líčenie a účesy
Doprajte si oddych a čas pre seba. Potrebujte sa skrášliť ne nejakú udalosť ? Alebo si chcete urobiť len tak chvíľku pre seba ? Tak ste na správnej adrese. Neváhajte ma kontaktovať a rezervujte si chvíľku pre seba ... 
Ponúkam líčenie na rôzne spoločenské akcie- svadby, stužkové, plesy. Rada vás privítam v mojom salóne v Dolnom Kubíne :)
Potrebujete líčenie na svoj veľký deň ? Určite ma neváhajte kontaktovať a dohodneme si termín 
Pochádzam z Trstenej ak potrebujete namaľovať a páči sa Vám moja tvorba istotne ma neváhajte kontaktovať.
Merymy
Compare items
  • Total (0)
Compare
0

Prihlásiť sa