Domáce zákusky Archives - Merymy

Domáce zákusky

Kraj

Typ služby

Zobrazujú sa všetky 4 výsledky

Teplo domova, štipka lásky a ingrediencie, ktoré hovoria za seba. Pripravili sme pre Vás jedinečné portfólio s lahodnými tortami, silne adiktívnymi dezertami a koláčikmi s božskou chuťou. Milí sladko žrúti, máme tu pre Vás najlepšie sladké dobroty v širokom okolí. Nech sa páči, pokochajte sa.
Po prečítaní jednej knihy od Paula Coela v ktorej raz povedal: "Keď milujeme to, čo robíme, meníme otroctvo na slobodu. Ak to nemôžeme milovať, radšej to hneď prestaňme robiť" som snívala o tom, že raz budem robiť to, čo zbožňujem. Stalo sa.
Pečenie toriet a koláčikov mi robí veľkú radosť. Rada pre Vás vytvorím chutné mlsanie z kvalitných potravín  pre každú príležitosť – svadby ,narodeniny, krstiny,detské párty a iné eventy. Chuťovým pohárikom sa medze nekladú preto ak máte záujem skombinovať koláčik či tortu podľa Vašej chuti  nie je problém a po konzultácií zvolíme pre vás to najvhodnejšie.
Volám  sa Ivana Michalovičová a pečenie je moja vášeň, ktorej sa venujem už niekoľko rokov. Moje hobby sa samozrejme stalo aj mojou prácou J Ponúkam rozličné druhy medovníčkov, koláčikov, cupcakes, pop cakes a tort.
Merymy
Compare items
  • Total (0)
Compare
0

Prihlásiť sa