Hudba Archives - Merymy

Hudba

Hudba je počas svadobného dňa veľmi dôležitá, pretože vytvára tú pravú atmosféru. Neviete, ktorá kapela alebo DJ je pre Vás to pravé orechové? Alebo chcete mať na svojej svadbe ľudovú hudbu? Vyberte si z našej ponuky na základe odporúčaní spokojných zákazníkov tú najlepšiu svadobnú kapelu a DJ-a, ktorí z Vašej svadby spravia nezabudnuteľný zážitok.

Kraj

Typ služby

Zobrazených 1–12 z 54 výsledkov

Dominik Krpelan ponúka služby mladejšieho – starejšieho a harmonikára na vašu svadbu. Jeho repertoár zahŕňa program na celej svadby od odobierky – pýtanie nevesty, poďakovanie rodičom, uvítanie na sále, príhovor novomanželom, svadobné hry až do polnočného čepčenia. Jeho úloha ako mladejší – starejší je zabezpečiť priebeh svadby a v neposlednom rade zabávať svadobných hostí. Verí, že osobné stretnutie s ním Vás presvedčí o jeho organizačných kvalitách.
Ponúkam produkciu hudby ako Dj pre svadby,narodeniny,plesy ,firemné večierky,spoločenské akcie a iné oslavy.Profi svetlá a zvuk. Disco,pop,rock,ľudové,oldies, talianská hudba 70-80-90.roky až po súčasnosť. V prípade potreby, na akciu zabezpečím aj harmonikára,kapelu,fotobudku.
DUO AXIS je malá kapelka s MEGA veľkým repertoárom starých aj nových nadupaných hitov, ktoré pobavia všetky generácie pozvaných hostí na jednom tanečnom parkete... V repertoári aj slovensko – MAĎARSKÁ hudobná produkcia. V rámci celej SR.
Ak chcete zažiť svadbu o akej ste vždy snívali kontaktujte ma a ja sa o to postaram.
O čo všetko sa postará starejšia?pýtanie nevestyodobierka od rodičovvítanie pred svadobnou sálouslávnostný prípitokslávnostné podávanie jedálprvý taneckrájanie tortysvadobné súťažečepčenie
My v tíme MarryMe sme tiež jednými z Vás, rozprávkovými princeznami či hrdými ženíchmi. Preto presne rozumieme, čo svadobný deň a jeho prípravy obnášajú a máme pochopenie pre tradície i nezvyčajné požiadavky, ktoré práve Vás odlíšia od ostatných párov.
Akordeonista - odobierka, kostol, svadobná hostina, čepčenie nevesty.
Bluesense je inštrumentálne duo tvorené tenor saxofónom ( Juraj Glonek) a klaviristom ( Milan Hatala)
Ľudová hudba so širokým repertoárom a profesionálnym prístupom vhodná aj na Vašu svadbu! Neponúkame len hudbu, ale aj spoľahlivosť, úsmev a ochotu :-)
Ponúkame širokú škálu skladieb klasickej, filmovej a populárnej hudby v podaní huslí s doprovodom akordeónu. Výber skladieb je na dohode. V ponuke je taktiež klasické sláčikové kvarteto.
Som DJ s dlhoročnými skúsenosťami a zameriavam sa na spoločenské akcie ako svadby, plesy, stužkové slávnosti, firemné akcie, jubileá a iné.
Merymy
Compare items
  • Total (0)
Compare
0

Prihlásiť sa