Fotokniha Archives - Merymy

Fotokniha

Kraj

Typ služby

Zobrazuje sa všetkych 8 výsledkov

Vítam ťa! Som Erik. Profesionálny fotograf žijúci v Bratislave a pôsobiaci na celom Slovensku. Ak ťa zaujala ukážka mojej práce, určite neprehliadni ani moju webovú adresu. :) Samozrejme nezabudni napísať ak by boli akékoľvek otázky. Teším sa!
Moja skúsenosť s fotografiou kopíruje moju životnú cestu. Začala v spontánnych snímkach môjho okolia keď sa môj vek prikláňal na stranu dospelosti. Naučila som sa vnímať svet tak, aby som ho mohla vždy zastaviť v tej najkrajšej chvíli. 
Ahojte volám sa Filip a foteniu sa venujem už 5 rokov. Za ten čas som mal možnosť fotiť veľa rôznych akcií. Svadby, stužkové, rôzne kultúrne podujatia a športové stretnutia.Rád sa venujem reportážnej fotografii kde viem zachytiť nefalšovanú emóciu. Prevažne pôsobím na Orave ale cestovaniu sa nebránim.
Fotograf Michal Glonek - www.fotograf-orava.sk , Ak chcete využiť moje fotografické, ci grafické služby. Informujte sa na fotograf@orava.sk
Prostredníctvom fotografie chcem ľudom ukázať krásu všetkého, čo súvisí so životom a čo často v tejto dnešnej uponáhľanej dobe prehliadame. Úspešná je pre mňa každá fotografia, ktorá sa niekomu páči, zaujala, alebo urobila radosť.
Ponúkam fotenie celého svadobného dňa od líčenia nevesty až po ranné "párty" fotky cca do 1-2 hodiny. Možnosť predsvadobného alebo posvadobného fotenia pre viac info ma kontaktujte.
Mojim revírom je východné Slovensko, ale nemám problém vycestovať aj ďalej. Fotografia ma neživí ale obohacuje. Každá svadba je výzva, snažím sa ju stále niečim príjemným okoreniť. 
Merymy
Compare items
  • Total (0)
Compare
0

Prihlásiť sa