Kozmetické salóny Archives - Merymy

Kozmetické salóny

Kraj

Typ služby

Zobrazuje sa všetkych 8 výsledkov

Zdravá pleť je súčasťou celkového zdravia každého človeka. Preto máme pre vás pripravené kozmetické a vizážistické služby,ktoré uspokoja náročné požiadavky každej dámy, ale aj pána, ktorým nie je ľahostajná zdravá pokožka tváre,a v neposlednom rade aj sebavedomie, ktoré pestovaná pleť dodáva...Tešíme sa na vašu návštevu! sleduj nás na facebooku @kozmetickecentrumDK a instagrame @Physiotherapy&Beauty #fyzioterapeut #zdravieakrasanajednommieste #abypohybnebolel #autorizovanysalon #mariagalland #oxyceutical #zdravie #krasa #mikroblading #najednommieste #mezoterapia #beauty #physiotherapy #fyzioterapeut #relax #hyperpigmentacia #teloveošetrenie #acne #strie #lifting #elastin #vizazistickesluzby #svadba #lashesextension #skincare #dolnykubin #onlineshopping Líčenie na rôzne spoločenské akcie- svadby, stužkové, plesy... Make up – Autorizovany salon Maria Galland Paris,
Využite profesionálne služby ? ALEXIA Beauty Studia Trenčín ? na účinné okamžité omladenie, lifting tváre a odstránenie vrások pred vašim významným dňom ako je svadba, promócie, oslava, stretnutie po rokoch a podobne. ?Stavte na istotu najnovších technológií a pomocou ReCell rázovej vlny si spevnite pokožku paží, odstráňte tuk, celulitídu aj strie.
Ponúkam líčenie na rôzne spoločenské akcie- svadby, stužkové, plesy. Rada vás privítam v mojom salóne v Dolnom Kubíne :)
Kozmetický salón kde sa o Vašu krásu -tváre obočia očí nechtíkov -profesionálne postaráme :)
Merymy
Compare items
  • Total (0)
Compare
0

Prihlásiť sa