Svadobný film Archives - Merymy

Svadobný film

Kraj

Typ služby

Zobrazených 1–12 z 17 výsledkov

Profesionálne svadobné video z vášho najkrajšieho dňa.
Mladá kreatívna duša, otec, manžel, spevák a kameraman, ktorý sa audiovizuálnej tvorbe profesionálne venuje od roku 2013.
Čaute volám sa Šimon, venujem sa tvorbe videa s kvalitnou technikou. Točenie ma baví, pri točení dávam všetku energiu do výsledku. Dávam dôraz hlavne na kvalitu a spokojnosť klienta. Pochádzam z Or.Polhory väčšinou času pôsobím na Orave a však všetko na dohode. Neváhajte ma kontaktovať. 
Prvé video, ktoré som zverejnil, malo zakrátko 80 000 videní. Bol rok 2017 a tam sa to všetko začalo. Odvtedy som ich urobil celé desiatky pre množstvo ľudí a stále to milujem. Videu sa venujme už 3 rok. Prevažne pôsobím na Orave avšak cestovaniu sa nebránim.
Natáčame svadby, stužkové ale aj iné videá, podľa vašich predstáv.
Veríme, že na vyvolanie spomienok je kľúčová emócia. Emócia, ktorú nevytvaráme my, ale staráme sa o to, aby vo vás vyvolala pocity vášho svadobného dňa. Ticho sledujeme, chceme byť neviditeľnou súčasťou vašej svadby. Takej aká naozaj bola, bez narúšania.
Ahojte, volám sa Filip a verím, že aj svadobný film môže byť umením.
Volám sa Andrej Budai. Pôsobím prevažne v Nitrianskom kraji ale nemám problém cestovať po celom Slovensku. Ponúkam foto a video služby svadieb, rodinných stretnutí, akcii a podujatí, výročí, birmoviek, prijímaní, promócii, stužkových, firemných stretnutí, akcii a podujatí, plesov, ale aj rôznych kultúrnych, spoločenských, športových a iných akcii a podujatí.
Už odmalička ma fascinoval film. Pohyblivé obrázky, ktoré rozprávajú príbeh a budia v nás emócie, sú pre mňa tou najkomplexnejšou formou umenia. Avšak moja cesta k nemu nebola celkom jednoznačná.
Sme manželský pár, ktorý túži robiť to čo ho napĺňa. Fotiť a natáčať radostné chvíle. Vaše chvíle. Vďaka vám, môže táto stránka existovať. Jošty&Dominika. Fotíme prevažne na západom Slovensku avšak učarovať nám vie j Orava, Kysuce, Liptov a Rajecká Dolina.
Kameraman na vašu svadbu , stužkovú slávnosť alebo EVENT.
Merymy
Compare items
  • Total (0)
Compare
0

Prihlásiť sa